tren
Usta Tabela Telefon   Usta Tabela Gsm   Usta Tabela Yol Tarifi  

Bu Alan Adı WWW.USTATABELA.COM SATILIKTIR.
Şuanda aktif Olan Web Sitesi Alıcıya Hediye Edilecektir.
Fiyat bilgisi almak için lütfen İletişim Kurun.
Özgür Usta: Gsm:+90 (537) 269 24 24

Akarsu Reklam / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

 
İş Hayatımızda ki Başarılarımızı Sıkı ve Düzenli Çalışmalarımıza borçlu Olmamızın Yanı Sıra, Eminiz ki Önümüze Çıkan yenilikçi Fırsatlarıda İyi Değerlendirmiş ve Karşılığını Görmüşüzdür.
Yeni Açılacak Dükkanınızın Tüm Tabela, Matbaa ve Diğer Görsel Reklam İhtiyaçlarında, yada Faaliyetteki Firmanız İçin Son Anda Alınan Yenilenme Konusunda ki Anlık Kararlar da. Tercih Ettiğiniz Tanıtım ve
Reklam Kampanyaları İçin Size Destek Olmaya Hazır Grafik Tasarım Ekibimiz, Makina Parkuru, Atölye İmalatı ve Montaj Ekibimiz İle Firmanızın Konsept ve Marka Değerine Uygun Çalışmaları Size Sunmaktan Mutluluk Duyarız.
Akarsu Reklam Çalışanları Olarak, Müşterilerimize Kaliteli ve İyi Hizmet Vermeyi Daima Amaç Edinmiş, Talepleri Anlama ve Sonuç Odaklı Çalışmalar Yaparız. Açık Hava Reklam Sektöründe A’dan Z’ye Birçok Hizmeti Bünyemizde Barındırarak Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin Yanı Sıra, Fason Hizmetlerimiz İle Tabelacı, Reklam Ajansı Müşterilerimize de Makina Parkuru, Atölye İmalatı ve Montajı Hizmetleri Vermekten Kıvanç Duyuyoruz.
İmalat Atölyesi
Konusunda Usta, İşinde Tecrübeli Atölye Personel Ekibimiz İle Tüm Tabela ve Diğer İmalat Üretimlerimiz de Kaliteden Ödün Vermeden Üretir, Zamanında Teslim Ederiz. Çatı, Yol, Cephe ve Diğer Tüm Tabela Modellerimizde Sağlam ve Güvenli Üretimi Ön Planda Tutuyoruz.
Atölye Ekibimizin Üretimini Yaptığı Tabela ve Diğer Reklam Ürünlerimize 2 Yıl Sağlamlık Garantisi Veriyor ve Herhangi Bir Teknik Arıza Söz Konusu olduğunda Ücretsiz Bakım, Onarım Hizmeti Sunuyoruz.
Kadir Akarsu 1978'de İstanbul'da Doğdu. Akarsu Ailesinin 4 Çocuğundan Biri Olan Kadir Akarsu, Orta Okul Öğremini Süleyman Hilmi Tunahan Hz. Bağlı Habibler Orta Okulu Ve Habibler Kur-an Kursunda 3 Yıl Yatılı Okudu, Kur-an’ı Kerim Ve Arapça Eğitimide Alıp Mezun Oldu. Lise Öğrenimini Bayrampaşa Yıldırımda Sabit Büyükbayrak Lisesinde Okudu. Üniversite Eğitimini İse Hali Hazırda Halkla İlişkiler Bölümünü Açık Öğretim Olarak Okumaktadır. Kadir Akarsu 2006 Yılında Evlenmiş ve Çok Yakışıklı İki Erkek Çoçuk Babasıdır. Memleketi, Sinop Gerze Hıdırlı Köyüdür.
Kadir Akarsu 2008 Yılında 500 Evler Sevgi Derneği Medreseleri Ve Kur-an Kursu Yönetim Kurulunda Görev Almaya Başladı Ve Halen Devam Etmektedir. Sevgi Medreseleri İsmailağa Cemaati Mahmut Efendi Hz. Baglıdır.
Tabelacılık İşinden Önce Çeşitli Sektörlerde Yaklaşık 16 Farklı İşler Yapan Kadir Akarsu, 2000 Yılında Kardeşi Ramazan Akarsu'nun Askerlik Görevi Nedeni İle Bırakmak Durumunda Kaldığı İstanbul Gaziosmanpaşa 500 Evler Deki Küçük Atölyesini Emaneten Almış Ve Sektöre İlk Adımını Farkında Olmadan Mecburen Atmıştı.
Kadir Akarsu Tabela Ve Matbaa İşlerinde Acemi Olmasına Rağmen Emaneten Aldığı Çok Az Ekipman Bulunan Atölyede Küçük Çaplı İşler Yapmaya Başlamış, Gündüzleri Müşteride Geceleri Atölyede Yaklaşık Üç Sene Bu Şekilde Çalışarak Sermaye Oluşturmuştur. Atölyenin Tanıtımı Amaçlı Hazırladığı Broşürleri Kapı Kapı Dolaşıp Bizzat Dağıttı Ve Müşteri Arayışlarını Gerçekleştirdi.
Kısa Zamanda Dağıttığı Broşürlerin Geri Dönüşleri İle Beraber Reklamın Etkileri Ve Faydalarını Görerek Yeni Edindiği Müşterilerine Hizmet Vermeye Başladı. Aldatılan Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir Düşüncesine Sahipti.
Kadir Akarsu Müşterilerine Önce Memnüniyet Odaklı Çalışmalarda Bulundu. Ürettiği Tabela Ürünlerine Verdiği 2 Yıl Garanti Ve Ücretsiz Bakım, Onarım Hizmeti İle Müşterilerinin Beğenisini Kazanarak Uzun Yıllar Hizmet Vermeyi Hedefledi.
Her Geçen Gün Çoğalan Müşteleri Ve İş Portföyü İhtiyaçlarına Göre Gaziosmanpaşa / 500 Evler Çevresindeki 2003 Yılında İlk 320'lik (xaar Kafa) Dijital Baskı Makinasını Satın Alarak Makina Parkuruna Ekledi. Optimum Dijital Planet'ten Aldığı Dijital Baskı Makinasını Bünyesine Dahil Etmesiyle Birlikte Grafik Ve Tasarım Ofisi Kurarak Eleman Kadrosunu Arttırdı. Grafik Tasarım Ofisinde Müşteri Talepleri Tabela Ve Matbaa Grafik Tasarımları Doğrultusunda İlk Günlerden Beri Kullandığı 60lık Yazı Kesimi Makinasını, Yeni Nesil 120lik (summa) Bas-kes Yazı Kesim Makinası İle Değiştirdi Ve İşlerini Bu Doğrultuda Yürüttü.
Tabela Ve Matbaa Müşterilerinin Yanı Sıra Reklamcı, Tabelacı Ve Ajans Müşterilerinin Oldukça Artması İle Birlikte, Makina Almanın İş Alımlarına Olan Faydasını Gördü. Daha Hızlı, Kaliteli Hizmetler Ve Üretimde Dışa Bağımlılığı Bitirmek İçin Makina Yatırımlarını Arttırdı. Tabela İşleme Ve Üretim İşlerinde Gerekli Tüm Makinaları Akarsu Reklam Bünyesine Dahil Etti..
Kadir Akarsu İş İhtiyaçları Doğrultusunda Akarsu Reklam Bünyesine Dahil Ettiği Makinalar:
Cnc Router Kesim Makinası, Cnc Pleksi Lazer Kesim Makinası, Kompozit Derz Ebatlama Makinası, Kutu Harf Bant Dönme Makinası, Paslanmaz Harf Lazer Punto Kaynak Makinası, 1 Kw'lık Cnc Paslanmaz Ve Demir Kesim Makinası, Pleksi Kenarı Kanal Açma Makinası.

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.
Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak, fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de
en büyük motivasyon sebebimizdir.
 

 1190,    16  Ağu  2017 ,   Akarsu Reklam
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

14 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe Çeşitli Alanlarda İşler Yaptım, Sektöre Sunduğum Hizmetler Yanı Sıra Girişimcilik Ruhu İle Sektöre (Yeni Kan) Projem (Cephekirala.com) ile Açık Hava Reklamcılık Hizmetlerini Hali Hazırda Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Vermenin Mutluluğu İçerisindeyim. @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com